Zeemanshut in een koffer
Ga op avontuur met je knuffel en deze stoere reiskoffer!
Neem je knuffel overal mee naartoe in deze leuke koffer en bouw samen een echte hut. Met de houten constructiedelen en de decoratievellen zet je zelf een gezellig schuilplekje in elkaar, perfect voor spannende ontdekkingen en knusse momenten.
Maak het comfortabel met de hangmat, en neem je mini verrekijker en emmer erbij voor echte avonturen in de natuur, de tuin of gewoon in je kamer. Versier alles met de meegeleverde stickers en decoratie om er een unieke plek van te maken. Alles past netjes in de handige koffer, dus je neemt het gemakkelijk mee op reis of logeerpartij.
Wat zit er in de koffer?
Stevige koffer (24 x 16 x 8 cm)
Houten meubelvellen om zelf een hut te bouwen en te verven
Hangmat voor je knuffel
Mini verrekijker en emmer voor avontuur
Decoratievel om je hut mee aan te kleden
Stickervel om alles een persoonlijke touch te geven
Nog nodig:
- verf
Bijpassende artikelen
- Haven Muizenhuis leesboek
We gaan op bezoek bij Opa Zeeman! Het is muizen havenweek en daarom is er van alles te ontdekken en te doen.
Tijdens de havenweek komen er boten uit verre streken de oogst afleveren. Om dat te vieren wordt er in de haven een…€ 19,99 - Poppenhuis deel 1
Poppenhuis deel 1: Popje in een slaapzakje. Het popje is 10 cm groot.
Inhoud:
∙ duidelijke beschrijving
∙ wolvilt
∙ tricot
∙ wolvilt
Nog nodig:
∙ splijtgaren
∙ poppengaren€ 10,95